19. 2. 2019

SIMA 2019

Spoločnosť JK Machinery sa prvýkrát vo svojej histórii zúčastnila jednej z kľúčových a najväčších mezdinárodných veľtrhov technológií a riešenia v poľnohospodárstve – SIMA 2019 v Paríži.

Rekordná účasť vystavovateľov aj návštevníkov bola zárukou spokojnosti a viedla k uzavretiu nových partnerstiev JK Machinerypo celom svete.

Expozícia JK Machinerypredstavila jednu zo svojich najvýkonnejších modulárnych čističiek rady VibroMAX, s označením JCM 10222, určené pre čistenie všetkých poľnohospodárskych plodín od nečistôt a prímesí. Jednou z najväčších konkurenčných výhod rady VibroMAXje ich modulárnosť a prispôsobenie konkrétnej požiadavke na želanie našich zákazníkov.

Na SIMA 2019 sa tiež spoločnosť JK Machineryprezentovala úspešnou čističkou rady VibroCompact, konkrétne JCC 05. Stroje rady VibroCompact, JCC, sú určené hlavne pre menšie kapacity a dalej v prípadoch, kde je nutné stroj znova vyčistiť pri zmene čišteného produktu – napr. v baliarniach.

Príjemnou novinkou pre nás v tomto segmente bol enormný záujem o naše stroje VibroCompact z Kanady.

Na veľtrhu sa firma prezentovala kompaktnou lúpačkou JHC 03, vhodnou na lúpanie obilnín, napr. pšenica špaldy, pšenica jednozrnky, ovos,a pod., jej nespornými výhodami sú hlavne nízka spotreba elektrickej energie a malé rozmery.
Celkovo môžeme segment lúpačiek na veľtrhu hodnotiť ako veľmi úspešný. Záujem bol hlavne o lúpanie ovsa, špaldy a technickej konope. Naviazali sme tu mnoho obchodných príležitostí a pripravili ponuky lúpania pre radu klientov zo Severnej Afriky (Maroko, Alžírsko, Tunisko). Ako veľmi perspektívne príležitosti sa v tomto regióne ukázalo efektivne lúpanie mandlí.

Ako bonus spoločnost JK Machineryponúkla svojim zákazníkom možnosť funkčných skúšok vo svojom modernom „Factory Test Facility“. Nespornou výhodou je možnosť úpravy zaríadenia podľa konkrétnych požiadavkiek zákazníka.
Možnosť využitia „Factory Test Facility“sa stalo fenoménom našej expozícii. Každý týždeň tak dostávame vzorky plodín k posúdeniu čistenia z celého sveta.

Sme radi, že sme mohli na expozícii JK Machinerytiež privítať mnohých našich veľkých konkurentov, ktorí ocenili technologický pokrok celej našej produktovej rady, čo je významným ocenením nie len pre našich vývojových inžinierov, ale pre celú spoločnosťJK Machinery.

Účasť JK Machineryna mezdinárodnom veľtrhu SIMA 2018 nijak hodnotiť ako kladne. Za dva roky v Paríži dovidenia!